All Star Games Location

Winnetka Community House

620 Lincoln Ave. Winnetka

West All Stars


Connor Page
Zia Syed
Brayden Persky
Conor Carroll
Ethan Hunt
Wyatt Ghantous​


West All Stars


Lucas Crandall
Kona Basile
Mikail Ozkaymak
Evan Rieck
Nikola Radisic
George Birmingham​

Girls Grades 4-5

6/5 (12pm) Court A

Boys Grade K

6/5 (11:30am) Court A

West All Stars


Charlotte Hofmann
Elise Lizenbergs
Josie McShane
Scarlett Moran
Leah Schnaper
Mabel Sowers
Caroline Swank


East All Stars


Emma Weinlader
Nora Martay
Olivia Crouch
Elise Golden
Audrey Fitzpatrick
Maya Baxter

East All Stars


Jack Hevner

Mason Butler
Charlie Lewis
Campbell Farrell
Gregory Krivickas
Charlie Steingo

West All Stars


Rocco Keesecker
Bennett Koster
Anthony O'Brien
Kip Farrell
Kellan Mazur
Luke Thomas​

West All Stars


Mairead Jensen
Kinsley Straitiff
Fina Gobdel
Aislynn Shannon
Mae Loesel
Lucy Grady​

West All Stars


Charlotte Leahy
Eloise McGarvey
Anna Davis
Emily Brooks
Lucy Cannon
Grace Martin

West All Stars


Leo Quinn
Tyler Kanter
Calvin Ausenbaugh
Lukas Jesinskis
Matthew Morgan
Liam Matakovic

West All Stars


Billy Price
Jack Parks
William Levy
Ryan Longstreth
Charlie Logue
Aiden Darnieder​

East All Stars


Sam Saccaro
Jake Wald
George Hamm
Will Jacobsen
Owen Rauscher
Nolan Hughes

West All Stars


Anna Drew
Etta Eichelberger
Kiley McCullough
Madison Shea
Margot Siegel
Lily Walker


East All Stars


Mason Stecko
John  Sylvester
Ford Garvey
Henry Long
Leo Todd
Will Fiedler

East All Stars


Noelle Adams
Knight Barber
Avery Carpenter
Elin Edwards
Josephine Fitzgerald
Julia  Goel
Izzy Harvey

East All Stars


Henry Auda
Lincoln Hoss
Preston Zandpour
Alex Diehl
Brendan Fitzpatrick
Henry Dyer

Girls Grades K-1

6/5 (12:30pm) Court B

West All Stars


Emmett Korelitz
Camden Jackson
Gavin Meyer
William Sheehan
Charlie DeSapri
Brooks Kelley


Girls Grade 3

6/5 (1pm) Court A

East All Stars


Zach Myers
Benjamin Hamm
Jack Walker
Philip Wesemann
Luke Hales
Mason Coughlin

West All Stars


Graham Fitzgerald
Solon Kalogerakos
Cole Darmstadter
Campbell Rudy
Parker Kelley
Tommy Lewis

West All Stars


Cameron Orzoff
Oliver Brown
Grant O'Donnell
Beckett McCallister
Boden Robbins

Charlie Fitzgerald


Girls Grade 2

6/5 (1pm) Court B

Boys and Girls Grade 5

6/4 (12:30pm) Court B

East All Stars


Teagan Earnest
Malia Hartman
Maya Grandis
Ella Steinhandler
Eva Kelley
Locklyn Gemp

Boys Grade 1

6/5 (12:30pm) Court A

Boys Grade 3

6/4 (12:30pm) Court A

Boys Grade 4

6/5 (12pm) Court B

Boys Grade 6

6/4 (12pm) Court A

East All Stars


Kaitlyn Smyth
Caroline Phillips
Caroline Greene
Katie MacKinnon
Kate Eilers
Liesel Slee

All Star Game

Boys Grades 7-8

6/4 (12pm) Court B

East All Stars


Peder Hansen
Kamran Boots
Eli Kinzelberg
Jonathan Flory
Sebastian Espino
Charlie Hilton

East All Stars


James Phillips
Julian Brown
Will Zufall
Oliver Kaman
Brayden Stecko
Evan Geiger

Boys Grade 2

6/4 (11:30am) Court B

East All Stars


Jack Quinn
Alex Zufall
Michael Shea
Tate Galfi
Thomas Newell
Tommy DeMarino