Boys 3 Grey


Head Coach: Najeal Young


Roster

Jacob Tuerkheimer
Michael O'Donnell
Bennett Hanson
Everett Stambor
Brady Curchin
Alec Mengin
John Garrison
Andrew Steel

Jay Greenberg
Bode Bombicino

Boys 6 White


Head Coach: Juan Arjona


Roster

Finley Ford
Lucas Wainscott
Danny McGoohan
Kamden Mathas
Oliver Hecht
Mac Greene
Ethan Hoffenberg
Carter White
Hudson Myszkowski
Richard Whyte II

Boys 4 Purple


Head Coach: Adam Chae


Roster

Jack Petri
James McConnell
Danny Kadlec
Charlie Winstanley
JR Pence
Caleb Melzer
Dongming Li
Andrew Stoll

Will Fiedler
Drazen Majewski

Girls 6/7 Blue


Head Coach: Eileen Martin


Roster

Sumeja Nikocevic
Trinity Raba
Allie Maggio
Alexa Geiger
Siya Alakhramsing
Eileen Zeng
Sadie Dechovitz-Duvall


Boys 5 Blue


Head Coach: Brett Winer


Roster

Ethan Brown
Michael Ambrosino
Mason Butler
Gregory Krivickas
Beckett McCallister
Charlie Fitzgerald
Grant O'Donnell
Brendan McNelley
Cameron Orzoff
Fadel Mikati

Boys 3/4 Yellow


Head Coach: Najeal Young


Roster

Tommy Lewis
Ryan McEntee
Zachary Sullivan
Luca Dovijarov
Luke Getz
Samuel Raphael
Eli Routsolias
Greyson Gent
Theo Wolfe


New Trier Travel

Rosters and Schedules

Boys 4 White


Head Coach: Anthony Simmons


Roster

Max Rothschild
Brayden Persky
Charlie McManus
Connor Page
Woodson Cody
Beckett Mathas
Michael Morgan
Brody Maggio
Shane Byrne
Will Infantino


Boys 2 Green


Head Coach: J.C. Swint


Roster

Neil Raman
Tripp Scott
Johnny Lively
Alexander Ballester
Miles Butler
Philip Winnard
Luke Murphy
Jack Murphy
Brooks Kelley

Boys 6 Blue


Head Coach: Matt Swider


Roster

Luke Papanicholas
Daniel Carlson
Lucas Crandall
Angelo Carano
Omer Nikocevic
Owen Rauscher
Evan Rieck
Thomas Dixon
Reid Householder
Henry Haravon


Boys 5 Black


Head Coach: Adam Chae


Roster

William Silva
Lucas Benigni
Alexander Hubbard
Ozan Samikoglu
Finn Laude
Michael Da Silva
Ahren Joseph
George Hartman

Boys 4 Blue


Head Coach: Joe Maietta


Roster

Jack Ginty
Anderson Burek
Jackson Smith
Henry Long
John Kateley
Peter Goel
Gavin DeBoey
Chase Coleman
Devin McBride
John Sylvester


Boys 3 Green


Head Coach: Brendan Kolton


Roster

Michael Piazza
Teddy Frazier
Owen Rundall
Cole Darmstadter
Luke Hojnacki
Charlie Tomlinson
Leo Isroff
Evan Keslosky
Joey Virgili

Benjamin Ellis

Boys 5 Green


Head Coach: Brett Winer


Roster

Shivam Kotte
William Levi
Henry Garrett
Dash Vaughn Bransfield
Campbell Farrell
Quinten Saad
Tommy Morgan
Cameron Reda
Warren Beard
Jake Morton

Boys 3 White


Head Coach: Anthony Simmons


Roster

Oliver Hood
Max Newman
Fin Laughton
Thomas Sinclair
Teddy Hofmann
Bowman Maude
Jack Loesel
Jack Martinek
Jimmy Hayes

Freddy Kraus


Boys 2 Blue


Head Coach: J.C. Swint


Roster

Hunter Billmeyer
Yifan He
Brayden Stecko
Gideon Domb
Luke McQueen
Logan Ackerman
Landon Hayes
Gray Hoyer


Boys 7 Blue


Head Coach: J.C. Swint


Roster

Eli Kinzelberg
Henry Sims
Mason Molinski
PJ Hanly
Luca Pernot
Alexander Sakhnov
Caden Merrick
Oliver Plahn
Bennett Koster
Paul Liang


Boys 6 Green


Head Coach: Matt Swider


Roster

John Morcos
Jacob Romick
Ryan Shaewitz
Will Perlberg
Nate Shinners
Max Hockenberg
Alex Joseph
Hamilton Alt
Joey Hayes
William Comstock


Boys 6 Purple


Head Coach: Juan Arjona


Roster

Oliver Karshner
Declan Cook
William Moynihan
Jack Lambe
Rob Budzynski
Gavin Faith
Oscar Bjorkman
Theo Parmentier
Aran Brainch
Brody Blakenbaker


Girls 3/4 Blue


Head Coach: Eileen Martin


Roster

Emily Brooks
Keya Vasseur
Lucy Cannon
Abbey Green
Frankie Gilhooly
Grayson Zaller
Scarlett Zaller
Avery Comstock
Isabelle Carano
Eva Kelley


Boys 3 Purple


Head Coach: Brett Winer


Roster

Jack Mayer
Grayson Bowden
Jack Delaney
JJ Coyle
Kosta Touras
Bobby Stephen
Hugh Donnelly
Vince Proesel​

Seth Abrams

Boys 5 Purple


Head Coach: Anthony Simmons


Roster

Yoni Snyder
Vaughn Prahl
Anthony Alomia
Henry Easthope
Ben Blomeier
Alex O'Brien
Gabriel Markul
Wells Anderson
Rhett Brodahl

Wyatt Menna

Boys 4 Black


Head Coach: Najeal Young


Roster

Will Watkins
Hugh Connolly
Leo Todd
James Cook
Daniel Nielsen
Tom Nisbet
Tyler Brown
Will Penn
Ethan Hunt


Boys 5 Grey


Head Coach: Nicholas Kurowski


Roster

Owen Rad
Mack Sherwood
Riley Kwok

Musa Ahmad
Walker Jacoby
Kellen Onorati
Emmet Garrison
William Garrison
Eshaan Raman

PRACTICE SCHEDULE


*Practice schedule November-December is Posted. Post January schedule TBD. We try and keep the schedule as close to the Nov/Dec one as we can.

Boys 3 Black


Head Coach: Brett Winer


Roster

Hudson Mayer
Joey Atkinson
Josh Gary
Ashay Patel
Anson Riegler
Bennett Dahm
Matthew Garrigus
Samuel Krakover

Seth Abrams

Boys 4 Green


Head Coach: Joe Maietta


Roster

Conor Carroll
Mason Stecko
Fielding Bode
Troy Quinn
Colin Chung
Reid Koshkarian
Carter Hayes
Wyatt Johnson
Mac Hanna


Boys 5 White


Head Coach: Anthony Simmons


Roster

Micah Persky
Veer Arora
Max Steinhandler
Charlie Endre
Noah Burnham
Breckan Anderson
Nathan Uhn
Rigby Martin
Finn Kerr
Charlie Lewis

Boys 5 Yellow


Head Coach: Najeal Young


Roster

Andreas Cifonelli
Max Feingold
Niko Ballester
Adam Murokh
Cooper Awtry
Brayden Quinn
Connor Droogan
Jackson Mills
Wills Roth
Joshal Soni

Boys 3 Blue


Head Coach: Brendan Kolton


Roster

Evan Geiger
Julian Brown
Judd Seeman
Owen Malia
James Burkemper
Graham Fitzgerald
Will Zufall
Dexter Weigandt
James Phillips
Mikey Hall

Boys 7/8 Green


Head Coach: J.C. Swint


Roster

Patrick Heraty
Christian Ballester
Christian Briones
Zachary Styles
Maxi Girardin
Giovanni Caranante
Daniel Sheperd
JW Bloom
Jack Nelson
Charlie Jennings
Cole Sekulic